Te huur: Ruime en lichtrijke woning aan het water – Scheldekaai 18, 9050 Gentbrugge
Scheldekaai 18, 9050 Ledeberg
Op zoek naar een comfortabele en centraal gelegen woning in Gentbrugge? Deze woning met een oppervlakte van 127 m² aan de Scheldekaai biedt een unieke combinatie van ruimte, licht en ligging aan het water. Gelegen op een steenworp van de Keizerpoort en het stadscentrum op wandelafstand. De woning beschikt over een energiezuinig EPC-label C, twee ruime slaapkamers, badkamer en een aparte wc. Dankzij de vlotte verbinding met invalswegen, openbaar vervoer en winkels is alles wat je nodig hebt steeds dichtbij.
Indeling woning:
Op het gelijkvloers bevindt zich de eerste slaapkamer en de badkamer. Rechts in de woning leidt een trap naar de bovenverdieping. Daar kom je terecht in de open keuken en leefruimte, gevolgd door de tweede slaapkamer. Daarnaast is er nog een aparte wc en een balkon uitkijkend op het Keizerpark, ideaal om even buiten te zitten. Buiten is er nog een ruime berging, ideaal voor het opbergen van uw fietsen.
Belangrijkste troeven:
- Totale bewoonbare oppervlakte: 127 m²
- EPC-label C – energiezuiniger wonen
- 2 ruime slaapkamers
- Gelegen in een rustige straat aan het water.
- Op wandelafstand van Keizerpoort, centrum, winkels en openbaar vervoer
De woning is beschikbaar vanaf 15 mei.
Interesse? Neem vandaag nog contact op met Matisse via mail om een bezoek in te plannen: matisse@dwimmo.be
Huurprijs /maand € 1 200

Matisse Van Speybroeck verantwoordelijke vertegenwoordiger
0472 87 62 87


Indeling
Badkamer | 1 |
---|---|
Slaapkamer | 2 |
Keuken | 1 |
Balkon | 1 |
Berging | 1 |
Toilet | 1 |
Totale opp. | 127 m² |
---|
EPC ref. | 20241120-0003339997-RES-3 |
---|---|
EPC |
248 kWh/m² ![]() |
Bemeubeld | Nee |
---|
Documenten
Op de hoogte blijven van ons steeds wijzigende aanbod? Bepaal je wensen en ontvang via mail de eigendommen die aan uw wensen voldoen!
Registreer mijn wensen